Karrier

Bér és Adóügyintéző

Főbb feladatok

  • Teljeskörű részvétel a bérszámfejtési feladatokban, szükség esetén munkabér-fizetéssel kapcsolatos korrekciók kezelése
  • Hóközi kifizetések ügyintézése
  • Letiltások kezelése
  • Bérlapok, igazolások készítése
  • Bérszámfejtéssel és adóbevallásokkal kapcsolatos nyilvántartások kezelése
  • Kötelező statisztikai adatszolgáltatás
  • Havi járulékbevallás összeállításában való részvétel

Munkakör betöltésének feltételei

  • Bér és TB ügyintéző végzettség
  • Legalább 1 éves releváns tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Bérszámfejtési szabályok naprakész ismerete
  • Bérszámfejtő programok ismerete
  • Pontosság, precizitás
  • Diszkréció
  • Ügyfélközpontúság
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Bér és adózási ismeretek

Állás adatai

Állás azonosító: 986
Pozíció pontos megnevezés: Bér és Adóügyintéző
Munkavégzés helye: Esztergom
Szakterület: HR, munkaügy
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő (8 óra)
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Bér és Adóügyintéző