Karrier

Érdeklődés regisztráció | Gépész/villamos/mechatronikai mérnök

Szenvedélyed a mechanika, a pneumatika, a plc programozás? Érdekel az erős és gyengeáramú elektronika? Inkább az alkatrész vagy gépjármű minősége fontos Számodra? Akár irodában vagy termelő közegben érzed magad jobban, nálunk mindkettőre van lehetőség! Ha a fent említettek valamelyikét magadénak érzed, regisztráld érdeklődésedet a Jelentkezés gombra kattintva. Amennyiben olyan pozíciónk nyílik, mely motiváló lehet Számodra, Téged fogunk elsőként felkeresni. Pályakezdő és tapasztalt mérnökök jelentkezését is várjuk.

Főbb feladatok

  • Gyártóberendezések működésének folyamatos fejlesztése különböző technológiák segítségével
  • Fejlesztések gyakorlati megvalósításának koordinálása a próbagyártás, telepítés és üzembe helyezés során
  • A sorozatgyártás során beépülésre kerülő alkatrészek ellenőrzése, minőségfejlesztése, jóváhagyása
  • A beszállítók felé indított minőségügyi reklamációk koordinálása
  • Az alkatrész beszállítók auditálása, fejlesztése és nyomon követése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Gépész/villamos/mechatronikai mérnök végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Autóipari környezetben szerzett tapasztalat
  • Érdeklődés az autóipar iránt
  • Jármű-technikai ismeretek
  • PLM szoftver ismeret

Állás adatai

Állás azonosító: 906
Pozíció pontos megnevezés: Érdeklődés regisztráció | Gépész/villamos/mechatronikai mérnök
Munkavégzés helye: Esztergom
Szakterület: Mérnök
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő (8 óra)