Karrier

Foglalkozás egészségügyi nővér

Főbb feladatok

  • Általánosságban a foglalkozás-egészségügyi szakorvosok munkájának támogatása
  • Fő feladat a szabadságok, keresőképtelenség ideje alatt teljes munkaidős állomány helyettesítése
  • Egyes asszisztensi betegvizsgálati, gondozási tevékenységek (EKG, szűrő audiometria, vérnyomásmérés stb.) elvégzése
  • Közreműködik a munka-alkalmassági, valamint az egyéb alkalmassági vizsgálatok elvégzésében
  • Szervezi a vizsgálatokat, tájékoztatja a vizsgálatra érkező személyeket
  • Az ellátáshoz kapcsolódó betegdokumentáció vezetése páciensek tájékoztatása , orvosi asszisztencia ellátása
  • Önálló ügyeleti tevékenység (akut rosszullétek sérülések ellátása)

Munkakör betöltésének feltételei

  • Foglalkozás egészségügyi szakápoló, diplomás ápoló, üzemi nővér végzettség
  • Üzemegészségügy területén szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs képesség
  • Terhelhetőség, precizitás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkaidőbeosztás
  • Szakmai fejlődési lehetőség piacvezető cégnél
  • Nemzetközi környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

Állás adatai

Állás azonosító: 979
Pozíció pontos megnevezés: Foglalkozás egészségügyi nővér
Munkavégzés helye: Esztergom
Szakterület: Egészségügy
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Váltott műszak (8 órás)
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Foglalkozás egészségügyi nővér