Karrier

Minőségbiztosítási gyakornok

A Suzuki Motor Corporation európai leányvállalata több mint 28 éves járműgyártási tapasztalatával egyedülálló tudást halmozott fel. A magyarországi vállalatnál műszaki érdeklődésű fiatalok versenyelőnyt jelentő szakmai tapasztalatra tehetnek szert back office területen gyakornoki program keretén belül.

Főbb feladatok

  • Két területre keresünk minőségbiztosítási mérnök gyakornokot:
  • 1) Piaci minőségbiztosítási terület:
  • Piaci visszajelzések alapján műszaki, minőségi problémák kivizsgálásának koordinálása
  • Javító intézkedések nyomon követése
  • Javító intézkedések visszaellenőrzése
  • Piaci információk gyűjtése, értékelése, dokumentálása
  • Műszaki jelentések kezelése/elemzése
  • 2) Beszállítófejlesztő terület:
  • Minőségirányítási és gyártási rendszerek fejlesztésében való segítségnyújtás
  • Minőségi eredményekre vonatkozó adatok regisztrációja és elemzése
  • Riportok és kimutatások készítése, egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Folyamatban lévő felsőfokú műszaki tanulmányok a következő területek valamelyikén: minőségbiztosítási mérnök, gépészmérnök, járműmérnök, mechatronikai mérnök, közlekedésmérnök, villamosmérnök, műszaki menendzser
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek;
  • Logikus, analitikus gondolkodás;
  • Jó kommunikációs és kezdeményező készség, önállóság;
  • Csapatjátékos attitűd

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Műszaki affinitás, jó elemző készség;
  • B kategóriás jogosítvány

Állás adatai

Állás azonosító: 773
Pozíció pontos megnevezés: Minőségbiztosítási gyakornok
Munkavégzés helye: Esztergom
Szakterület: Minőségbiztosítás
Munkaszerződés típusa: Határozott (6 hét)
Napi munkaidő: Teljes munkaidő (8 óra)
Jelentkezési határidő: 2019.06.30.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Minőségbiztosítási gyakornok