Karrier People drive Suzuki A Suzuki motorja az ember

Motorkerékpár és hajómotor értékesítési gyakornok

A Suzuki Motor Corporation európai leányvállalata több, mint 25 éves járműgyártási tapasztalatával egyedülálló tudást halmozott fel. A magyarországi vállalatnál a fiatalok versenyelőnyt jelentő szakmai tapasztalatra tehetnek szert back office területen, gyakornoki program keretén belül.

Főbb feladatok

  • Értékesítői hálózattal kapcsolatos koordinációs és adminisztrációs tevékenységekben való részvétel
  • Számlázással kapcsolatos tennivalók, pénzügyi és számviteli tevékenység támogatása
  • Bejövő számlák ellenőrzése és rögzítése, levelek iktatása
  • Dokumentációkezelés, adatbázis frissítés
  • Kereskedelmi tevékenységek adminisztratív támogatása
  • Marketing anyagok előkészítése különböző projektekhez
  • A Suzuki marketing programjaiban, rendezvényein való időnkénti részvétel
  • Tesztjárművek ellenőrzése, átadása, átvétele műveleteiben részfeladatok vállalása

Munkakör betöltésének feltételei

  • A kategóriás jogosítvány!
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok műszaki menedzser, kereskedelem és marketing, valamint egyéb gazdasági területen;
  • Alap szintű angol nyelvtudás;
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek;

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Analitikus gondolkodás, nagyfokú önállóság;
  • Precíz, pontos munkavégzés;

Állás adatai

Állás azonosító: 841
Pozíció pontos megnevezés: Motorkerékpár és hajómotor értékesítési gyakornok
Munkavégzés helye: Budaörs
Szakterület: Értékesítés
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Bármilyen megoldás érdekel
Jelentkezési határidő: 2019.03.31.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Motorkerékpár és hajómotor értékesítési gyakornok