Karrier People drive Suzuki A Suzuki motorja az ember

Műszaki beszerző

Főbb feladatok

  • A gyártáshoz szükséges alkatrészek, alapanyagok meghatározott csoportjának beszerzése
  • Árajánlatok bekérése és kezelése, árak nyomon követése, szerződések előkészítése
  • Ártárgyalások lefolytatása beszállítókkal
  • Beszerzői költségek folyamatos optimalizálása
  • A beszállítókhoz kapcsolódó ügyek teljes körű kezelése, a velük való folyamatos kapcsolattartás

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Folyékony, aktív angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Nagyfokú önállóság, gyors munkatempó, precizitás
  • Jó kommunikációs készség
  • B” kategóriás jogosítvány

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Beszerzői tapasztalat

Állás adatai

Állás azonosító: 813
Pozíció pontos megnevezés: Műszaki beszerző
Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye
Szakterület: Beszerzés alapanyag, alkatrész
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő (8 óra)
Jelentkezési határidő: 2017.12.15.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Műszaki beszerző