Karrier

Operátor (Festőüzem)

Főbb feladatok

  • A munkaterületre vonatkozó biztonsági szabályoknak megfelelő, minőségközpontú munkafolyamatok végrehajtása
  • A gyártott karosszéria különböző felületkezelési folyamatainak elvégzése
  • A festőüzemben gyártott termékek minőségének folyamatos ellenőrzése
  • A gyártás során használt gépek, berendezések kezelése, munkaterület tisztán tartása
  • Közreműködés új termék bevezetésénél, próbagyártások támogatása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Általános iskolai végzettség
  • Jó megfigyelő képesség, kézügyesség
  • Monotonitástűrés, jó állóképesség, terhelhetőség
  • Szigorú munkavédelmi, öltözködési szabályok betartása
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, felelősségvállalás
  • Rugalmasság, több műszakos munkarend vállalása
  • Minőségtudatos szemlélet

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Sorozatgyártásban, vizuális termékellenőrzés területén szerzett tapasztalat
  • Fényező és/vagy karosszérialakatos szakmunkás bizonyítvány
  • Festékszóró pisztoly ismerete és használatában szerzett tapasztalat

Állás adatai

Állás azonosító: 748
Pozíció pontos megnevezés: Operátor (Festőüzem)
Munkavégzés helye: Esztergom
Szakterület: Gyártás: festőüzem
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Váltott műszak (8 órás)
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Operátor (Festőüzem)