Karrier

Operátor (Összeszerelő üzem)

Főbb feladatok

  • A gyártósor különböző állomásain meghatározott elő- és összeszerelési, ellenőrzési feladatok ellátása
  • Az összeszerelő üzemben összeszerelt termékek minőségének folyamatos ellenőrzése
  • Közreműködés új termék bevezetésénél, próbagyártások támogatása
  • Hiszen a Te munkád is fontos, hogy megvalósítsuk a közös céljainkat!

Munkakör betöltésének feltételei

  • Általános iskolai végzettség
  • Jó megfigyelő képesség, kézügyesség
  • Monotonitástűrés, jó állóképesség, terhelhetőség
  • Szigorú munkavédelmi, öltözködési szabályok betartása
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, felelősségvállalás
  • Rugalmasság, több műszakos munkarend vállalása
  • Minőségtudatos szemlélet

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Sorozatgyártásban, vizuális termékellenőrzés területén szerzett tapasztalat

Állás adatai

Állás azonosító: 749
Pozíció pontos megnevezés: Operátor (Összeszerelő üzem)
Munkavégzés helye: Esztergom
Szakterület: Gyártás: összeszerelőüzem
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Váltott műszak (8 órás)
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Operátor (Összeszerelő üzem)