Karrier

Operátor (Összeszerelő üzem)

Tervezz a Suzukival, dolgozz velünk! Nálunk a versenyképes fizetés nem csak ígéret, mi megemelt kezdőfizetéssel várjuk új munkatársainkat. Legyél Te is Suzukis, hiszen a Te munkád is fontos, hogy megvalósítsuk a közös céljainkat! További információért keress minket a +36 70 795 34 10-es telefonszámon.

Főbb feladatok

  • A gyártósor különböző állomásain meghatározott elő- és összeszerelési, ellenőrzési feladatok ellátása
  • Közreműködés új termék bevezetésénél, próbagyártások támogatása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Általános iskolai végzettség
  • Jó kézügyesség
  • Monotonitástűrés
  • Jó állóképesség, terhelhetőség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Sorozatgyártásban, vizuális termékellenőrzés területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • szállást biztosítunk, ha távolról érkezel,
  • ingyenes céges buszjáratot indítunk 40 km-es körzetből,
  • megemelt kezdőfizetéssel várunk Rád,
  • ingyenesen étkezhetsz naponta 1x,
  • gyors előrelépési lehetőségek várnak Rád,
  • van dolgozói ajánlói programunk, Te ajánlasz, mi fizetünk!
  • díjazzuk az ötleted!

Állás adatai

Állás azonosító: 749
Pozíció pontos megnevezés: Operátor (Összeszerelő üzem)
Munkavégzés helye: Esztergom
Szakterület: Gyártás: összeszerelőüzem
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Váltott műszak (8 órás)
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Operátor (Összeszerelő üzem)