Karrier

Recruiter (fizikai munkavállalók toborzási területére)

Főbb feladatok

  • Létszámigények folyamatos nyomon követése, azok feltöltése
  • Álláshirdetések összeállítása, publikálása
  • Adatbázisok teljeskörű kezelése
  • Jelöltek felkutatása, megszólítása és előszűrése
  • Jelentkezőkkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Toborzási megoldások fejlesztésében való aktív részvétel
  • Felvételi napok szervezésének, megtartásának támogatása
  • Beléptetések adminisztrációs támogatása
  • Statisztikák, riportok készítése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Fizikai munkavállalók toborzásában szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs- és meggyőző készség
  • Proaktivitás
  • Diszkréció
  • Precizitás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel, Power Point)
  • B kategóriás jogosítvány

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Multinacionális gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat

Állás adatai

Állás azonosító: 975
Pozíció pontos megnevezés: Recruiter (fizikai munkavállalók toborzási területére)
Munkavégzés helye: Esztergom
Szakterület: HR, munkaügy
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő (8 óra)
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Recruiter (fizikai munkavállalók toborzási területére)