Karrier

Termeléstámogató mérnök gyakornok

A Suzuki Motor Corporation európai leányvállalata több, mint 28 éves járműgyártási tapasztalatával egyedülálló tudást halmozott fel. A magyarországi vállalatnál a műszaki érdeklődésű fiatalok versenyelőnyt jelentő szakmai tapasztalatra tehetnek szert gyakornoki program keretén belül.

Főbb feladatok

  • Gyártó berendezések működésének folyamatos ellenőrzése; szerszámmódosítások tervezésében való részvétel;
  • Gyártás során ad hoc felmerülő problémák megoldásában való részvétel;
  • Új modellek bevezetésének mérnöki felügyeletének nyomon követése;
  • Az új berendezés-bevezetések (telepítés, üzembe helyezés) és berendezés módosítások koordinálása;
  • Mechanikai alkatrészek, alegységek és készülékek tervezése 3D program segítségével;
  • Beszámolók, riportok készítése;
  • Együttműködés és kapcsolattartás a termeléssel, minőségbiztosítással, karbantartással a berendezések problémamentes működésének és a minőségi célszámok elérésének érdekében.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok gépészmérnöki (járműtechnika) és/vagy villamosmérnöki területen;
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek;
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás;
  • Rugalmasság, új megoldások iránti nyitottság;
  • Gyors munkatempó, precizitás.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Érdeklődés a gépjárművek, a járműgyártás iránt
  • 3D tervezői programok ismerete;
  • B kategóriás vezetői engedély

Állás adatai

Állás azonosító: 769
Pozíció pontos megnevezés: Termeléstámogató mérnök gyakornok
Munkavégzés helye: Esztergom
Szakterület: Termeléstámogatás, termelésirányítás
Munkaszerződés típusa: Határozott (6 hét)
Napi munkaidő: Teljes munkaidő (8 óra)
Jelentkezési határidő: 2019.06.30.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Termeléstámogató mérnök gyakornok