Karrier People drive Suzuki A Suzuki motorja az ember

Általános elvárásaink

Szellemi munkakörben

  • A pozíció betöltéséhez szükséges szakképesítés és gyakorlati tapasztalat
  • Pályakezdők esetében befejezett szakirányú tanulmányok
  • Pozíciótól függően angolnyelv-tudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Folyamatos tanulásra, képzésre való hajlandóság
  • Újításra és megújulásra való képesség
  • Motiváltság, nyitottság
  • Együttműködés, csapatszellem

Fizikai munkakörben

  • Jó kézügyesség, kitartás

A felsorolt elvárások általánosak és tájékoztató jellegűek.
Kérjük, minden álláshirdetésünk esetén figyelmesen olvassa el milyen speciális szakmai és nem szakmai elvárások kapcsolódnak az adott munkakörhöz.